Online Assist - Eğitimde Danışmanlık ve Koçluk AsistanıKolaylıkla ulaşılabilecek eğitim desteği, size özel olarak atanan danışmanınız ile kişiye özel çalışma programı ve takibi ile sınava hazırlanan hekimlerin yüklerini hafifletmeyi amaçlamaktadır.

Birebir Eğitim
Size özel atanan eğitmen ile birebir eğitim fırsatı.
                                
Danışmanlık / Koçluk
Sınava kadar size yol arkadaşlığı edecek olan danışmanlık/koçluk hizmeti.

Kişiye Özel Çalışma Programı
Uzm. Dr. Özgür Aydın ve son yılların TUS derecelerinden oluşan Danışmanlık Ekbimiz ile birlikte kişisel hedef ve çalışma tarzınıza uygun, sürdürülebilir programlar hazırlıyoruz.

Kişisel Danışmanla Program Takibi
Kişisel profilinizde oluşturduğumuz günlük,haftalık ve aylık takvimler, görevlendirmeler ve hatırlatmalar ile kolay program tabiki imkanı sunuyoruz.

Online Görüşmeler/ Motivasyon
Kişisel danışmanınızla online video görüşmeleri yapabilir, çalışma sürecinizi değerlendirebilir ve motivasyon yardımı alabilirsiniz.

Aklınıza Takılan Soruları Sorma Imkanı
Profiliniz üzerinden kişisel danışmanınıza sorularınızı yöneltebilir, gün içinde yanıtlarınızı takip edebilmek için sms ile bildirim alabilirsiniz.

Kişiye Özel Yazılı, Sesli, Video Formatlarında Ders Ve Bilgi Desteği
Profilinizde danışmanınız tarafından size özel yönlendirilmiş ve ders ders ayrılmış bilgileri farklı formatlarda bulabilir ve gün içinde çalışma kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Haftalık Mini Denemeler/ Quizler
İlerlemenizi değerlendirmek adına danışmanınızın size ve programınıza özel hazırladığı ufak soruları yanıtlayabilir, eksiklerinizi birlikte fark edebilirsiniz.